Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Çanakkale’de avukatlık hizmeti veren Yazgan Çelik Avukatlık Bürosu, genç ve dinamik hukukçu kadrosu ile müvekkillerine, karşılaştıkları sorunlar ile alakalı etkili, pratik ve hızlı çözümler üretmekle birlikte, karşılaşılması muhtemel sorunların önlenmesi noktasında da danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir.


Çanakkale Merkez’de yer alan Hukuk Büromuz, analitik düşünme ve yaratıcı çözümler bulma konusunda son derece yetenekli, sonuç odaklı, araştırmayı seven, iletişimi kuvvetli, azimli ve sürekli olarak kendini eğitmeye devam eden, alanında uzman avukat kadrosuna sahiptir.

Uzman Kadromuz İncelemek İçin Tıklayınız..

İster Özel Hukuk ister Kamu hukuku alanında olsun, sözlü ve yazılı iletişim becerisi son derece önem arz etmektedir. Hukuki bir sorunun çözümünde birinci ve en önemli kural ilgili kurum ve kuruluşlar ile etkili bir iletişim kurabilme, talep ve istekleri anlaşılır bir şekilde karşı tarafa iletebilmektir.

Karşılaşılan bir sorunun; tam olarak ne olduğu, hukuki anlamda ne ifade ettiği, hangi hukuki kurumu ilgilendirdiği, çözümü konusunda ne tür yollara başvurulabileceği ve elde edilecek hukuki sonucun talepte bulunan kişileri memnun edip etmeyeceğinin tespiti, etkin hukuk bilgisi ve tecrübe gerektirmektedir.

Yazgan&Çelik Avukatlık bürosu, Özel Hukuk ve Kamu Hukuku alanlarında birçok konu üzerinde Çanakkale ve diğer illerde, dava ve çalışmalar yürütmüş, sonuca ulaştırmış ve müvekkillerinin haklarını en etkin şekilde kullanabilmelerine olanak sağlamıştır. Yazgan&Çelik Avukatlık bürosu müvekkil menfaat ve beklentilerini en üstte tutarak, hukuk etiğine uygun çözümler bulmakta ve bunları uygulamakta uzmandır.

Avukatlık mesleğinin en önemli yanı kişilerin hukuk camiası önünde temsil edilmesi olup, Yazgan&Çelik Avukatlık bürosu bu hususta özveri ile çalışmaktadır. Çanakkale’de faaliyet gösteren Yazgan&Çelik Avukatlık bürosu nezdinde bulunan tüm işler aynı titizlikle ve ehemmiyetle takip edilmektedir.

Çanakkale Merkez Avukat

Whatsapp
Çanakkale Avukat
Çanakkale Avukat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?