Avukat Muhammet ÇELİK

Anasayfa » Avukat Muhammet ÇELİK

Çanakkale ilinde avukat olan Muhammet Çelik, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2018 yılına kadar İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak çalışmıştır. Akabinde edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2018 yılı Eylül Ayı itibarı ile Çanakkale barosuna kayıtlı avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Avukat Muhammet Çelik, Çanakkale ilinde avukatlık hizmeti veren Yazgan & Çelik Hukuk Bürosu kurucu avukatlarındandır. Tazminat Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra İflas Hukuku, İdare Hukuku, Medeni Hukuk ve Aile Hukuku alanlarında üst düzey bilgi ve birikime sahiptir. Dava, tahkim ve alternatif uyuşmazlık çözüm yolları konusunda uzmanlaşmıştır. Pratik ve etkili çözüm bulma konusunda da kendisini son derece geliştirmiştir.

Ayrıca kendisi, Ölüm ve Cismani Zararlar Nedeni ile uğranılan zarar hesaplamaları konusunda birçok eğitim almıştır. Aynı zamanda maluliyet bilirkişiliği eğitimi de almıştır. Hukuki bilgilerine ek olarak birçok farklı alanda da kendini geliştirmiştir. Özellikle trafik kazaları nedeni ile uğranılan zararlar konusunda büyük bir birikime sahiptir.

  • İstanbul Medipol Üniversitesi- Sağlık Hukuku Eğitimleri Modül-1 ÖLÜM VE BEDENSEL ZARARLAR NEDENİYLE TAZMİNAT DAVALARI,18.02.2017-19.02.2017
  • İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi- Yeni Bilirkişilik Kanunu’na Göre Tazminat ve Sigorta Konularında Yargıda Bilirkişilik Eğitimi-Sertifika Programı. 22-26 Mart 2017.
  • Hacettepe Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalı- MALULİYET BİLİRKİŞİLİĞİ KONGRESİ Trafik Kazalarına Bağlı Yaralanmalarda Maluliyet ve Bedensel Zararların Tazmini-Sertifika Programı. 8-10 Mart 2018.
  • Doğuş Üniversitesi- 6.Tüketici Hukuku Kongresi, 17-18-19 Kasım 2016
  • İstanbul Üniversitesi Rehberlik Danışmanlık ve Sosyal Destek Birimi- Düşünce Atölyesi Etkinliği. 5 Aralık 2012-6 Mayıs 2013.
  • Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi- Konkordato Hukuku Eğitim Semineri
Whatsapp
Çanakkale Avukat
Çanakkale Avukat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?